Otsi
|
en
PeatoimetajaJohanna Rossjohanna@keeljakirjandus.ee
TegevtoimetajaTiina Halliktiina@keeljakirjandus.ee
Toimetaja (kultuurilugu ja folkloristika)Mall Kaevatsmall@keeljakirjandus.ee
Toimetaja (kultuurilugu ja folkloristika)Vivian Siirmanvivian@keeljakirjandus.ee
Toimetaja (kirjandusteadus)Brita Meltsbrita@keeljakirjandus.ee
Toimetaja (keeleteadus)Maria-Maren Linkgreimmaren@keeljakirjandus.ee
Tehniline toimetajaAstrid Värvastrid@keeljakirjandus.ee

Toimetuse kontakt:

kk@keeljakirjandus.ee

Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn

6449 126

facebook.com/keeljakirjandus/

Kolleegium:

Epp Annus (Eesti Kirjandusmuuseum), Martin Ehala (Helsingi ülikool, Tartu Ülikool), Cornelius Hasselblatt (Eesti Teaduste Akadeemia välisliige), Tiit Hennoste (Tartu Ülikool), Eda Kalmre (Eesti Kirjandusmuuseum), Johanna Laakso (Viini ülikool), Helle Metslang (Tartu Ülikool), Sirje Olesk (Helsingi ülikool), Karl Pajusalu (Tartu Ülikool), Peeter Päll (Eesti Keele Instituut), Raimo Raag (Uppsala ülikool), Jaan Undusk (Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus), Ülo Valk (Tartu Ülikool), Mart Velsker (Tartu Ülikool), Märt Väljataga (Tallinna Ülikool), Haldur Õim (Tartu Ülikool)