Search
|
ee
Editor-in-chief Johanna Ross johanna@keeljakirjandus.ee
Managing editor Tiina Hallik tiina@keeljakirjandus.ee
Editor (cultural history, folkloristics) Vivian Siirman vivian@keeljakirjandus.ee
Editor (literary studies) Brita Melts brita@keeljakirjandus.ee
Editor (linguistics) Maria-Maren Linkgreim      maren@keeljakirjandus.ee
Technical editor Astrid Värv astrid@keeljakirjandus.ee

Contact:

Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn

6449 126

https://www.facebook.com/keeljakirjandus/

Advisory board:

Epp Annus (Estonian Literary Museum), Martin Ehala (University of Helsinki, University of Tartu), Cornelius Hasselblatt (Estonian Academy of Sciences, foreign member), Tiit Hennoste (University of Tartu), Eda Kalmre (Estonian Literary Museum), Johanna Laakso (University of Vienna), Helle Metslang (University of Tartu), Sirje Olesk (University of Helsinki), Karl Pajusalu (University of Tartu), Peeter Päll (Institute of the Estonian Language), Raimo Raag (University of Uppsala), Jaan Undusk (Under and Tuglas Literature Centre), Ülo Valk (University of Tartu), Mart Velsker (University of Tartu), Märt Väljataga (Tallinn University), Haldur Õim (University of Tartu)