Otsi
|
en

Keel ja Kirjandus ilmub nii paberväljaandena kui ka digiajakirjana .epub- ja .pdf-formaadis. Neli kuud pärast ilmumist muutub kogu sisu vabalt kättesaadavaks ajakirja kodulehel.

Keelt ja Kirjandust saab tellida Express Posti kaudu ettevõtte kodulehelt või telefonil 617 7717. Võimalik on valida paberajakirja ja e-ajakirja tellimuse vahel, kusjuures paberajakirja tellija saab kaasa ka e-ajakirja tellimuse. Tellija saab e-ajakirja alla laadida Kultuurilehe e-ajakirjade leheküljelt, kasutades enese tuvastamiseks arvel toodud tellimuse numbrit. Sealsamas on sisse logitud tellijal võimalik registreeruda, et saada postkasti meeldetuletus iga kord, kui uus number on ilmunud.

Üksiknumbreid müüvad raamatupoed Apollo (Solarise, Kristiine ja Järve pood Tallinnas, Tartu Kaubamaja pood, Pärnu Kaubamajaka pood) ja Rahva Raamat (Viru pood Tallinnas, Tasku pood Tartus, Pärnu pood Port Artur 2-s). Viimast numbrit saab osta Lehepunkti müügipunktidest või kaanehinnaga koju tellida (vt lähemalt Lehepunkti kodulehelt). Nii vanemaid kui ka uuemaid numbreid saab eelneval kokkuleppel osta toimetusest.

Üksikuid e-ajakirju saab osta Digiraamatu kodulehelt.

Keele ja Kirjanduse kõik aastakäigud, v.a viimased numbrid, on elektrooniliselt loetavad DIGAR-i arhiivis: kuni 2016. aastani siin, alates 2017. aastast siin.

Sihtasutuse Kultuurileht kodulehel on võimalik liituda igakuise uudiskirjaga, mis tutvustab nii Keele ja Kirjanduse kui ka teiste sihtasutuse väljaannete uuemat sisu.